Мұражайдын облыстан тыс жерге жасаған көрмелері

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі республика, облыс көлеміндегі мәдени шараларға өз дәрежесінде үлесін қосып келе жатырған мәдени орталық.

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Астана қаласының тұсаукесеріне, Астана қаласының 10-жылдығына, 1997, 2001, 2006, 2011, 2014, 2015, 2016  жылдары Астана қаласында өткен «Маңғыстаудың мәдениет күндеріне», 2007 жылы Львов қаласында өткен «Қазақстанның Украинадағы мәдениет күндеріне», Орал қаласында өткен Батыс Қазақстан мұражайларының семинарына, 2010 жылы Онтүстік Корея астанасы Сеул қаласына, 2013ж Атырау қаласында, 2014 жылы Оңтүстік Қазақстанда облысында, 2015 жылы Павлодар облысында музей қорынан  Маңғыстаудың қолданбалы өнері туындыларынан көрмелер жасақтады.  2015 жылы Астана қаласында қазақ хандығының 550 жылдығына арналған мерей тойында "Маңғыстаудың киіз үйі", "Маңғыстаудың зергерлік бұйымдары", "Маңғыстаудың ұлттық киімдері" атты көрме жасақтады.

• Маңғыстау обл. Атырау обл. күндері. 2013ж.
  • Маңғыстау обл. Павлодар обл. мәдениет күндері. 2015ж.
  • Қазақ хандығының 550 жылдығы. Астана қ. 2015ж.
  • Астана қаласындағы Маңғыстау обл. мәдениет күндері.

Маңғыстау облыстық тарихи өлкетану музейініің көрмелері

Мұражайдын облыстан тыс жерге жасаған көрмелері

Маңғыстау облыстық тарихи - өлкетану музейі республика, облыс көлеміндегі мәдени шараларға өз дәрежесінде үлесін қосып келе жатырған мәдени орталық.