Мұражайдың мерекелер

Мұражайда әртүрлі тақырыптағы мерекелік шараларын өткізу дәстүрге айналған. Соның ішінде балаларға арналған Жаңа жылдық ертеңгіліктер, 1-маусым балаларды қорғау күніне арналған ертеңгіліктер, Масленница мерекесін қарсы алу, Ұлыстың ұлы күні – Наурыз мерекесін тойлау, Халықаралық әйелдер күніне арналған кездесулер, Халықаралық мұражайлар күніндегі Ашық есік күнін, облыстағы мектептерде «Мұражай күндерін» және атақты тарихи тұлғалармен кездесу кештерін өткізу жыл сайын ұйымдастырылып тұрады.

Мұражайдың мерекелер

Мұражайдағы түн