Жаңалықтар және анонстар

"Шахнаманың" сарынымен сусындаңыз!

11 шілде күні музей шаңырағында «ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрменің ашылу салтанаты өтті. Барша қала тұрғындары мен меймандарды көрмені тамашалауға шақырамыз!

Жарияланған күні: 12-07-2018

«ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрмеге шақырамыз

iconicon

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінде 11 шілде – 3 тамыз аралығында Қазақстан Республикасындағы Иран Ислам Республикасының Бас консулдығы және Маңғыстау облысының Мәдениет басқармасының ұйымдастыруымен Каспий жағалауы мемлекеттерінің екіжақты достық қарым-қатынасын нығайту мақсатында «ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрме өтеді.

Жарияланған күні: 10-07-2018

"Табиғаты таңғажайып, мұралы Маңғыстау" көрмесі Елорда төрінде

Астана қаласының 20 жылдығына орай Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Елорда төрінде көлемді көрме өткізді

Жарияланған күні: 03-07-2018

Құрметті қала қонақтары және тұрғындары!

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Сіздерді маусым айының 25, 26, 27 (июнь) күндері кешкі сағ 2000-2200 аралығында музей экспозицияларын тамашалап  қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде экскурсиялар тыңдап, өлке тарихымен танысуға шақырады.

Жарияланған күні: 22-06-2018

"Бала - біздің болашағымыз" атты мәдени-тағылымдық шарасы

1 маусым - Халықаралық балаларды қорғау күніне орай музей шаңырағында "Бала - біздің болашағымыз" атты ерекше мәдени-тағылымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 04-06-2018

Біздің музей - республикадағы ең үздік облыстық музей!

iconiconicon

"Рухани қазына - 2018" фестивалі аясында еліміз бойынша үздік музейлер мен кітапханалар анықталды

Жарияланған күні: 23-05-2018