Жаңалықтар және анонстар

«Киіз үй – ұлттық құндылықтар қазынасы» атты ерекше мерекелік шарасы

Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты мақаласы аясында ұлттық мұраны ұрпаққа дәріптеу мақсатында «Киіз үй – ұлттық құндылықтар қазынасы» атты киіз үй тігуден ұлттық сайыс өткізілді.

Жарияланған күні: 20-03-2018

"Ұлттық дастарханның ерекше мәзірі" мерекелік шарасы

Қазақ халқының жүріс-тұрысы, киім киісі, дәстүр-салты тұнып тұрған тәрбие. Дастарханы да тәрбиелік маңыздан кенде емес. Дастархандағы дәмді астың рухани сусындатуда қандай роль атқарғанын біле отырыңыз.

Жарияланған күні: 16-03-2018

Қолөнершілер сайысына қатысуға шақырамыз!

"Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында барша маңғыстаулық шеберлерді қолөнер сайысына қатысуға шақырамыз.

Жарияланған күні: 06-03-2018

"Өрнек" сән үйінің директоры Нұрияш Нұрбергенқызымен мәдени-тағылымдық кездесу кеші

Облыстық музейде ұлттық киімді дәріптейтін тағы бір әдемі шара өтті

Жарияланған күні: 01-03-2018

"Ұрпаққа мирас - ұлттық киім"

iconicon

"Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясындағы музейде өтетін тағы бір игі шараға асығыңыздар!

Жарияланған күні: 26-02-2018

"Бағзыдан жеткен баба сарыны" мәдени-танымдық шарасы

Музейде тәрбиелік-тағылымдық, мәдени-танымдық әдемі кездесу өтті.

Жарияланған күні: 29-01-2018