"Дәстүр" журналының бас-редакторы Қасымхан Бегмановпен кездесу.

13 наурыз күні музей шаңырағының астында Қазақстан Жастар одағы, халықаралық Алаш әдеби және тәуелсіз «Ильхам» сыйлықтарының лауреаты, «Құрмет» орденінің иегері, белгілі ақын, этнограф, Алаш қайраткерлерінің өмірін зерттеуші, "Дәстүр" журналының бас-редакторы  Қасымхан Бегманов музей қызметкерлерімен кездесіп, Маңғыстау этнографиясы туралы пікір алмасты. Қасымхан Бегмановтың сапарының мақсаты Маңғыстаудағы көне көз қариялармен кездесіп, қыркүйек айында жарық көретін 4 томдық ғылыми еңбегіне өлкенің ерекше өмір салты туралы мағлұмат жинақтау болатын.

Жарияланған күні: 14-03-2017
Оқылған саны: 19059

Асыл сөзді іздесең, Абайды оқы ерінбе!

Әбіш Кекілбайұлы атындағы Маңғыстау облыстық тарих-өлкетану музейінде қазақтың бас ақыны, данышпан ойшылы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған «Абайды оқы, ой толға!» атты әдеби - танымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 20-02-2020

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінің Хиуаға сапары.

Қараша айының 18 - 24 күндері Өзбекстан елінде Қазақстан жылы шарасы аталып өтті.

Жарияланған күні: 28-11-2019

Оқылған саны: 11909