"Табиғаты таңғажайып, мұралы Маңғыстау" көрмесі Елорда төрінде

Елордамыз Астана қаласының 20 жылдығына орай Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі 2 шілде күні бас қаламыздың тұрғындары мен меймандарының назарына "Табиғаты таңғажайып, мұралы Маңғыстау" көрмесін ұсынды. Көрме Конгресс-холл ғимаратында өтті. Көрмеге Маңғыстау өлкесінің көз тартар табиғатының көріністері, маңғаз өлкенің өзіне ғана тән этнографиялық ерекше жауһар жәдігерлер қойылды.

Жарияланған күні: 03-07-2018

Оқылған саны: 1936