"Ұрпаққа мирас - ұлттық киім"

Елбасының «Рухани жаңғыру: болашаққа бағдар» бағдарламасы аясында, Әз Наурыз мерекесі қарсаңында халқымыздың асыл қазыналарының бірі – ұлттық киімдерді дәріптеу, насихаттау мақсатында облыстық музейде өтетін «Ұрпаққа мирас - ұлттық киім» атты мәдени-танымдық кездесуге шақырамыз! Кездесудің басты қонағы – өлкеміздегі тұңғыш ұлттық киім тігу шеберханасы – «Өрнек» сән үйінің директоры Нұрияш Нұрбергенқызы.

Кеште музейдің алтын қорынан «ХІХ-ХХ ғасырлардағы ұлттық киімдер» көрмесі және түрлі дәуір шеберлерінің көзі – тарихи тігін машиналарының көрмесімен қатар, Нұрияш Нұрбергенқызының жеке көрмесін тамашалай аласыздар.
Ұлттық болмысымыздың ажырамас атрибуты – ұлттық киімдердің тарихымен танысып, рухани-тағылымдық мәдени шараға асығыңыздар!

Өтетін күні: 27 ақпан 2018 ж.
Уақыты: 16.00

Жарияланған күні: 26-02-2018

"Үздік экскурсовод" сайысы

18 мамыр - Халықаралық музей күніне орай облыстық музейде музей-бөлмесі бар мектептердің оқушылары арасында "Үздік экскурсовод" сайысы өтті.

Жарияланған күні: 17-05-2019