«Шебердің қолы ортақ» көрме-жәрмеңкесі өтті.

9 желтоқсан күні облыстық музейде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай «Ұлы дала елі – Тәуелсіздіктің 25 негізі» атты іс-шаралар жоспары аясында «Шебердің қолы ортақ» атты жергілікті қолөнер шеберлерінің қатысуымен көрме жәрмеңкесі өтті.

Көрмеге зергер – С. Оразов, қолөнер шеберлері -  Ә. Сағынаева, Г. Балғабаева, А. Қарымсақова, Н. Сабырбаева, Б. Бопанаева және т.б. қатысты.

Көрме барысында шеберлер киізден және күмістен бұйым жасаудан шеберлік сабақтарын өткізді.  Көрме соңында қолөнершілер алғыс хаттармен марапатталды.

Жарияланған күні: 10-12-2016