Атырау музейі Маңғыстауда қонақта

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласына орай рухани, тарихи құндылықтарды насихаттау мақсатында 27 қыркүйек – 27 қазан аралығында біздің облыстық музей ғимаратында Атырау облысы тарихи-өлкетану музейі қорынан ұйымдастырылатын «Тарихы терең Атырау» көрмесін тамашалауға шақырамыз.
Көрмеде тарихымыздың тереңдігін, түп-тамырымыздың тектілігін дүние дидарына жария еткен асыл қазынамыз – Алтын адам, тарихы сырларға толы Сарайшық қалашығының жәдігерлері, сондай-ақ, темірден түйін түйген шеберлер мен зер қадірін білген зергерлердің қолынан туындаған зергерлік бұйымдар және Жәңгір хан, сұлтан Бейбарыс тәрізді тарихи тұлғалар мен оқиғаларға толы, өзгеше табиғаты мен өзіндік тарихы бар, қойнауы қазынаға толы Атырау өлкесінің құнды жәдігерлері сыр шертеді.

Жарияланған күні: 21-09-2017
Оқылған саны: 20422