Депутатқа алғыс айтамыз!

12 қаңтар күні облыстық музейді аралап, жай-күйімен танысып, қызметкерлерімен арнайы кездесуге Ақтау қалалық мәслихатының депутаты Есетов Қуаныш Қалпенұлы келіп, әңгіме-сұқбат құрды. Сұқбат барысында ол музей қызметкерлерін толғандырған әлеуметтік мәселелер төңірегіндегі сауалдарға жауап беріп, "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында музейде болып жатқан шаралардан құлағдар болды. Депутат музей жұмысына ризашылығын білдіре отырып, өз атынан, мектеп жасындағы балаларға арнап 100 билет сатып алды. Облыстық музей атынан ұлтжанды азаматқа үлкен алғыс білдіреміз!

Жарияланған күні: 29-01-2018

"Үздік экскурсовод" сайысы

18 мамыр - Халықаралық музей күніне орай облыстық музейде музей-бөлмесі бар мектептердің оқушылары арасында "Үздік экскурсовод" сайысы өтті.

Жарияланған күні: 17-05-2019