Хабарландыру!!!

Құрметті Маңғыстау облысының тұрғындары!

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі өр өлкеміздің тарихы мен мәдениетін сақтау мақсатында «Жәдігер жерде қалмасын!» және «Музейге сый тарту» атты акциялар өткізеді.
Сіздерді үйіңізде сақталған, көненің көзіндей болған дүниелерді, құжаттарды, тарихи фотосуреттерді, ретротехникаларды, ХХ ғасыр басына жататын киім үлгілерін, кітаптар мен ыдыс-аяқтар және т.б. заттарды музейге тапсыруға шақырамыз. Сіздердің ата-әжелеріңіз туралы бұл естеліктерге музейде жан бітіп, нағыз құнды жәдігерге айналуға мүмкіндік туады.
Акциялардың нәтижелері бойынша 18 мамыр – Халықаралық музей күнінде БАҚ-рының қатысуымен мерекелік шара ұйымдастырылады.
Байланыс телефондары: 43-23-14; 43-23-75; 42-66-15.

Жарияланған күні: 05-04-2017
Оқылған саны: 19888