Қала күні және Р.А. Григорянның 100 жылдығы

Ақ маржан қала Ақтаудың төл мерекесі және қаланың негізін қалаушылардың бірі Рубен Арамаисович Григорянның 100 жылдығына орай музей қабырғасында мерекелік шара өтті. Шараға қаланы салуға атсалысқан еңбек ардагерлері, МАЭК, ПГМК қызметкер-ардагерлері, армян мәдени орталығының өкілдері, оқушылар мен студенттер қатысты. Шарада облыстық музейдің Р.А. Григорянға арналған "Они были первыми" көшпелі көрмесінің тұсауы кесілді.

Жарияланған күні: 14-09-2017

Оқылған саны: 1913