Құрметті қала қонақтары және тұрғындары!

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Сіздерді маусым айының 25, 26, 27 (июнь) күндері кешкі сағ 2000-2200 аралығында музей экспозицияларын тамашалап  қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде экскурсиялар тыңдап, өлке тарихымен танысуға шақырады.

Бұл күндері сіздерге музей ұжымы отбасыңызбен, достарыңызбен, ұжымыңызбен кешкі музейді тамашалауға, музей қорындағы құнды жәдігерлермен танысуға, рухани демалуға мүмкіндік сыйлайды.

Музейдің прейскуранты бойынша бекітілген бағасы:

Ересектер үшін 200 теңге

Студенттер үшін 70 теңге