Маңғыстау облыстық тарихи - өлкетану музейінің Маңғыстау аудандық филиалында «Құрақ құрау-өнердің сарқылмас көзі» тақырыбында шеберлік класс өткізілді.

Маңғыстау облыстық тарихи - өлкетану музейінің Маңғыстау Аудандық филиалында наурыз айының 3 -де «Құрақ құрау-өнердің сарқылмас көзі» тақырыбында шеберлік класс өткізілді.  Шараға Н.Жұбаев атындағы мектептің 8 сынып оқушылары қатысып, құрақ құрау ісінің шеберлері З.Кесікбаева,  Н. .Қайырова, И.Сағыновалардың жұмыстарымен танысып, құрақ құрау әдістерін үйренді. Шара барысында келушілерге құрақ түрлерінен арнайы көрме жасақталып, слайд көрсетілді.

Жарияланған күні: 06-03-2017