МУЗЕЙ ТҮНІНЕ асығыңыз!

18 мамыр күні сағат 17.00-22.00 аралығында Халықаралық Музей күніне орай Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі «Музей түні» акциясын өткізеді.

Музейдің негізгі көрме залдарымен және түрлі тақырыптық көрмелерімізбен танысып үлгермеген жандарға кешкі уақытта музейді тегін аралауға шақырамыз.

«Музей түнінде» музей залдарынан бөлек, «Музейге сый» акциясын тамашалауға болады. Сіз өзіңізбен бірге музейден орын алуға лайықты деп санайтын дүниелеріңізді (ескі әрі құнды кітаптар мен ашық хаттар, киім, ретрожиһаз бен техника, ыдыс-аяқ, сирек құжаттар, тиындар және т.б.) әкеліп, музейге сыйға тарта аласыз.

Сонымен бірге, сәндік-қолданбалы өнер туындыларының жәрмеңкесі өтеді. Байланыс телефоны: 43-23-14.

Жарияланған күні: 15-05-2018

Асыл сөзді іздесең, Абайды оқы ерінбе!

Әбіш Кекілбайұлы атындағы Маңғыстау облыстық тарих-өлкетану музейінде қазақтың бас ақыны, данышпан ойшылы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған «Абайды оқы, ой толға!» атты әдеби - танымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 20-02-2020

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінің Хиуаға сапары.

Қараша айының 18 - 24 күндері Өзбекстан елінде Қазақстан жылы шарасы аталып өтті.

Жарияланған күні: 28-11-2019