Өзбекстандағы «Маңғыстау облысының мәдениет күні»

Өзбекстан Республикасының Үргеніш облысы Хорезм қаласында өткен «Маңғыстау облысының мәдениет күні» шаралары аясында Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі «Маңғыстау мұралары» көрмесін көпшілік назарына ұсынды.

Көрмені өткізу мақсаты: Қазақстанмен көршілес Өзбекстан Республикасында ұсынылатын көрме көршілес мемлекеттің халқын Маңғыстау халқының өзгеше мәдениетімен, салт-дәстүрімен таныстырды. Көрме көршілес халыққа біздің өлкенің өнері мен тарихын таныстырып қана қоймай, қазақ және өзбек халықтарының достық қарым-қатынасының тереңдеуіне, экономикалық, мәдени байланыстарының нығаюына септеседі.

Сапар барысында Маңғыстаудан келген делегация Хиуадағы Бекет-ата оқыған Шерғазы хан медресесінде болып, Бекет атаның музейін тамашалады.

Жарияланған күні: 01-10-2018