Р.А. Григорянның 100 жылдығына орай Құрмет тақтасы орнатылды

Григорянға арналған ескерткіш-тақта оның өзі өмір сүрген 2-ш/а, 28-ші үйдің сыртқы қабырғасына орнатылды. Салтанатты шараға армян ұлтының өкілдері, ұлттық мәдени орталықтар өкілдері, Қазақстандағы Арменияның төтенше және өкілетті елшісі Саакян Ара Акопович және т.б. қатысты. Шарадан соң Абай атындағы мәдениет үйінде облыстық музейдің "Они были первыми" жылжымалы көрмесі халық назарына ұсынылды. Шара соңы мерекелік концертке ұласты.

Жарияланған күні: 30-11-2017