Шара барысында Ақтау қаласының іргетасын қаласып, шаһардың көркеюіне зор үлес қосып, қаланың "Құрметті азаматы" атағын алған тұлғалардың өмірбаянын тыңдап, қызғылықты мәліметтер алуға болады. Сондай-ақ қала тарихына арналған викториналық сұрақ-ойын ұйымдастырылады. Шеберлер жәрмеңкесінен ерекше кәдесыйлар табуға болады. Ал бұл кештегі ең басты жаңалық - жақында ғана табылған алып ихтиозавр сүйегін алғаш рет тамашалау мүмкіндігі туады!

"Үздік экскурсовод" сайысы

18 мамыр - Халықаралық музей күніне орай облыстық музейде музей-бөлмесі бар мектептердің оқушылары арасында "Үздік экскурсовод" сайысы өтті.

Жарияланған күні: 17-05-2019