1 мамыр- Қазақстан халқының бірлігі күніне, Қазақстан халық Ассамблеясының 20 жылдығына орай мұражайда « Маңғыстау- халық достығының мекені» атты мерекелік шара ұйымдастырылды.

1 мамыр- Қазақстан халқының бірлігі  күніне, Қазақстан  халық Ассамблеясының 20 жылдығына орай мұражайда « Маңғыстау- халық достығының мекені» атты мерекелік шара ұйымдастырылды. Шараға облыстағы барлық ЭМО шақырылды. Украин, белорусс, корей, ұйғыр,  татар, армян, еврей, осетин, орыс этномәдени бірлестіктердің өкілдері белсенді қатысып, өздерінің ұлттық өнерлерін көрсетті.

Жарияланған күні: 03-05-2015

Асыл сөзді іздесең, Абайды оқы ерінбе!

Әбіш Кекілбайұлы атындағы Маңғыстау облыстық тарих-өлкетану музейінде қазақтың бас ақыны, данышпан ойшылы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған «Абайды оқы, ой толға!» атты әдеби - танымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 20-02-2020

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінің Хиуаға сапары.

Қараша айының 18 - 24 күндері Өзбекстан елінде Қазақстан жылы шарасы аталып өтті.

Жарияланған күні: 28-11-2019